Létrehozva: 2023 július 24.

Meghívó TDK tájékoztatóra

• Mi is az a Tudományos DiákKör?
  • Hogyan lehet önálló kutatást végezni témavezető segítségével?
  • Ki vehet részt a Tudományos Diákköri Konferencián előadóként?
  • Levelezősök is lehetnek TDK-sok?
  • Milyen előnyöm származik abból, ha TDK-s vagyok?
  • Milyen kutatásokban lehet részt venni?
  • Kit keressek, ha van egy innovatív tudományos vizsgálati ötletem?

Ha felmerültek már benned ezek a kérdések, vagy csak a meghívó olvasása közben gondolkodtál el ezeken, akkor itt a helyed!
Gyere el a tájékoztatóra és tudj meg a TDK-ról mindent!
A tájékoztatót követően lehetőség lesz egyéni egyeztetésekre is, mely során az általatok kiválasztott témához segítünk témavezetőt keresni!
Kiknek szól? Minden olyan hallgatónak, aki a MATE VFGI által gesztorált szakokra jár, vagy a szakok által nyújtott képzés tématerülete iránt érdeklődik!
Ezek a témák: Vidékfejlesztés, turizmus és vendéglátás, vendéglátás, pénzügy és számvitel, gazdasági informatika, emberi erőforrás, regionális és környezeti gazdaságtan, ökológiai gazdálkodás, vállalkozásfejlesztés.
Szakjaink itt megtekinthetőek!

Tájékoztatók időpontja:
2022. szeptember 14. 14 óra
2022. szeptember 19. 10 óra
2022. szeptember 20. 16 óra

Tájékoztatók helye: MATE Szent István Campus Gödöllő, Páter Károly u. 1. Főépület IV. emelet Szénay terem

A tájékoztatók tartalma azonos!

Szeretettel várunk!

Urbánné Malomsoki Mónika MATE VFGI Tudományos Diákköri Tanács elnöke
Gubacsi Franciska MATE VFGI Tudományos Diákköri Tanács titkára

A VFGI tehetséggondozó tevékenységét az NTP-HHTDK-22-0046 „"Tehetséggondozás a vidékfejlesztés és a fenntartható gazdaság területén" című pályázat támogatja.