Létrehozva: 2023 július 24.

Meghívó TDK tájékoztatóra

•     Mi is az a Tudományos DiákKör?
  •     Hogyan lehet önálló kutatást végezni témavezető segítségével?
  •     Ki vehet részt a Tudományos Diákköri Konferencián előadóként?
  •     Levelezősök is lehetnek TDK-sok?
  •     Milyen előnyöm származik abból, ha TDK-s vagyok?
  •     Milyen kutatásokban lehet részt venni?
  •     Kit keressek, ha van egy innovatív tudományos vizsgálati ötletem?

Ha felmerültek már benned ezek a kérdések, vagy csak a meghívó olvasása közben gondolkodtál el ezeken, akkor itt a helyed!
Gyere el a tájékoztatóra és tudj meg a TDK-ról mindent!
A tájékoztatót követően lehetőség lesz egyéni egyeztetésekre is, mely során az általatok kiválasztott témához segítünk témavezetőt keresni!
Kiknek szól? Minden olyan hallgatónak, aki a MATE VFGI által gesztorált szakokra jár, vagy a szakok által nyújtott képzés tématerülete iránt érdeklődik!
Ezek a témák: Vidékfejlesztés, turizmus és vendéglátás, vendéglátás, pénzügy és számvitel, gazdasági informatika, emberi erőforrás, regionális és környezeti gazdaságtan, ökológiai gazdálkodás, vállalkozásfejlesztés.
Szakjaink itt megtekinthetőek!

Tájékoztató időpontja: 2023. május 08. 15 óra

Tájékoztatók helye: MATE Szent István Campus Gödöllő, Páter Károly u. 1. Főépület IV. emelet Szénay terem

Szeretettel várunk!

Urbánné Malomsoki Mónika MATE VFGI Tudományos Diákköri Tanács elnöke
Gubacsi Franciska MATE VFGI Tudományos Diákköri Tanács titkára

A VFGI tehetséggondozó tevékenységét az NTP-HHTDK-22-0046 „"Tehetséggondozás a vidékfejlesztés és a fenntartható gazdaság területén" című pályázat támogatja.